ABACO Biuro Rachunkowe Jarosław Miler
Tel: 884 899 008  | Email: biuro@abacosc.pl

Tel: 884 899 008  | Email: biuro@abacosc.pl

Księgi handlowe

Zakładając działalność gospodarczą każdy chciałby skupić się na tym co dla jego działalności najważniejsze, a więc na systematycznym rozwoju i zdobywaniu nowych klientów. Nie można jednak zapominać o tym, że za prowadzeniem działalności stoi również konieczność podejmowania działań w zgodzie z obowiązującym prawem. Przedsiębiorcy mają narzucone między innymi obowiązki podatkowe, którym muszą sprostać.

Jeśli dla przedsiębiorcy to temat nieznany może sięgnąć do przygotowanej przez nasze biuro rachunkowe oferty prowadzenia księgowości.

Oferta dla wymagających firm

Biuro Abaco jest w stanie zagwarantować Państwu kompleksowe wsparcie w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych. Niezależnie czy firma decyduje się na prowadzenie księgowości pełnej czy uproszczonej może liczyć na naszą pomoc.

Do każdego zadania podchodzimy profesjonalnie dbając, by świadczone przez nas usługi księgowe stały na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcecie brać na siebie spraw podatkowych i rachunkowych możecie oddać ich prowadzenie w ręce naszego biura. W Abaco zadbamy o to, by wszystkie te kwestie prowadzone były w sposób profesjonalny z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdej firmy

W skład usługi wchodzi: