ABACO Biuro Rachunkowe Jarosław Miler
Tel: 884 899 008  | Email: biuro@abacosc.pl

Tel: 884 899 008  | Email: biuro@abacosc.pl

O firmie

Biuro Rachunkowe ABACO zajmuje się usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych. Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w obsłudze księgowości dla działalności gospodarczych oraz dla spółek prawa handlowego. Właściciel to osoba od wielu lat związane z praktyką biznesu. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz kwalifikacjom precyzyjnie dobranej kadry pracowniczej nasi klienci mają pewność, że ich sprawy finansowe powierzone są najlepszym specjalistom.

Pracujemy po to aby nasz klient czuł się bezpieczny, ponieważ cenimy sobie nad wyraz zaufanie jakim nas obdarzył. Współpracę realizujemy na zasadach partnerskich z odpowiednim zrozumieniem i wczuciem się w specyfikę działalności klienta. Nie pozostawimy spraw nie załatwionych a czego się podejmujemy z tego staramy się wywiązać w najlepszy sposób. Dzięki temu możliwe jest właściwe zorganizowanie prac i dostosowanie rozwiązań technicznych i księgowych do wymagań klienta. Nigdy nie zapominamy po co to robimy.

Walorem biura jest zapewnienie najwyższych standardów informatycznych, szybki dostęp do informacji i poszczególnych dokumentów w trybie online poprzez wyspecjalizowany portal łączący biuro z klientem. Po to żeby klientowi zapewnić bezpieczny dostęp do jego dokumentów 24 godziny ma dobę.

Nad wszystkimi programami czuwa sztab informatyków, żeby pracować tylko i wyłącznie na bieżących wersjach programu. Bezpieczeństwo danych zapewnia codzienny backup, który jest przechowywany w trzech niezależnych miejscach, jest to polityka bezpieczeństwa zapewniająca najwyższe standardy na rynku. Dzięki temu dane klientów są bezpieczne i zapewniają ciągłość działania w razie nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Wśród swoich usług możemy wymienić:

1. Księgowość dla działalności gospodarczej,

2. księgowość spółki z o. o,

3. księgowość spółek komandytowych,

4. księgowość uproszczona PKPIR, ryczałty

5. zagadnienia płacowe i ZUS

Dla zapewnienia bezpieczeństwa i prawidłowości rozliczeń korzystamy ze wsparcia doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów oraz specjalistów prawa pracy i BHP.

Biuro zlokalizowane jest na granicy dzielnic Śródmieścia i Bałut, w okolicach szpitala MSWiA na ul. Północnej, praktycznie dogodny dojazd jest możliwy z każdej części Łodzi. A poprzez Internet dostępny z każdego zakątka Świata.

Biuro rachunkowe Łódź Kancelaria Usług księgowych Łódź, księgowa Łódź

Misja

ABACO Biuro rachunkowe stawia na nowoczesne rozwiązania, żeby praca była przyjemnością a klient czuł się zaopiekowany. Uczestniczymy w szkoleniach, śledzimy zmiany prawa podatkowego po to, żeby nasz klient nie musiał tego robić i mógł zająć się swoją działalnością. Zapewniamy bezpieczeństwo i poprawność rozliczeń klienta i jego spokojny sen. Zależy nam aby każdy nasz klient czuł się dobrze i miał przeświadczenie, że swoje sprawy oddał w ręce fachowców

Cele

Cała swoją pracą staramy się stworzyć silną pozycję na rynku biur rachunkowych za pomocą wysokiej jakości usług, kompetentnego zespołu i etycznego postępowania w każdej sprawie.

Wartości

Rzetelność, poszanowanie godności pracowników, otwartość, troska o najwyższą jakość, duży nacisk stawiamy na informatykę i bezpieczeństwo danych klienta, przestrzeganie prawa i etyki zawodowej.

Wizja

Zachowanie spokoju ducha, stabilna niczym niezakłócona praca, możliwość ze spokojem patrzenia w przyszłość, silna motywacja do budowania dobrej marki, zmieniać życie naszych klientów na lepsze i brać udział w wielkiej wizji tworzenia dobrych rzeczy.

Jarosław Miler

Właściciel

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Zarządzania, oraz Wyższej Szkoły Finansów i Informatyki im. Janusza Chechlińskiego. Posiada certyfikat księgowy nr 30592/2008 wydany przez Ministra Finansów.

Z zamiłowania pasjonat nowoczesnych rozwiązań informatycznych, które wdraża z radością w biurze. Zawodowo zajmuje się rachunkowością i podatkami. Swoje doświadczenie przed założeniem Biura zdobywał w kancelariach podatkowych, początkowo jako informatyk a później kierownik biura, kierował zespołami ludzi, przygotował wiele księgowych do zawodu.

Lubi rozmawiać z ludźmi i im pomagać, swoją pracę traktuje jak misję, pomaga zrozumieć i oswoić się z podatkami. Księgowość traktuje jako powołanie, stawia sobie za zadanie przybliżyć świat podatków innym. Zawsze zaangażowany w sprawy innych, nikogo nie odsyła z niezałatwioną sprawą, chce pomagać i być przewodnikiem w świecie finansów za to jest ceniony wśród przedsiębiorców i pracowników.

Charakteryzuje go głód wiedzy, który zaspokaja ciągłymi szkoleniami i udziałami w konferencjach biur rachunkowych. Jest jednym ze 115 właścicieli biur rachunkowych w Polsce którzy byli założycielami Krajowej Izby Biur Rachunkowych z siedzibą w Warszawie.