ABACO Biuro Rachunkowe Jarosław Miler
Tel: 884 899 008  | Email: biuro@abacosc.pl

Tel: 884 899 008  | Email: biuro@abacosc.pl

Usługi kadrowo-płacowe

Prowadząc działalność gospodarczą należy mieć na uwadze liczne wymogi wynikające z prawa, które dotyczą czy to kwestii podatkowych czy spraw pracowniczych, o które każda firma koniecznie musi zadbać. Dla wielu przedsiębiorców samodzielne prowadzenie takich spraw może okazać się nazbyt czasochłonne. Dlatego w tej sytuacji proponujemy sięgnąć po ofertę przygotowaną przez nasze biuro rachunkowe Abaco z Łodzi.

Obsługa kadrowo – płacowa dla firm

W przypadku zdecydowania się na naszą ofertę możesz liczyć na profesjonalną, kompleksową obsługę w sprawach kadrowych i płacowych. Każdy klient decydujący się na naszą obsługę może liczyć na dopasowanie zakresu usług do jego potrzeb, a w tym: prowadzenie akt pracowników, rozliczenie czasu pracy czy kontrolę uprawnień oraz badań okresowych.

Prowadzimy również działania związane z rozliczeniem firm. Doświadczenie jakie posiadamy sprawia, że będziemy w stanie kompleksowo zająć się sprawami rozliczeń podatkowych dla każdej firmy.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się zaproponować obsługę, która będzie gwarantować zgodność działalności firmy z obowiązującymi przepisami i wymogami stawianymi przez ustawodawcę. Z naszą pomocą macie gwarancje, że sprawy kadrowe będą prowadzone profesjonalnie i nie będzie obaw o ewentualne kontrole prowadzone w firmie przez ZUS czy Państwową Inspekcję Pracy..

W skład usługi wchodzi: